Menü
Cansu Alabalık
Mutfak
Cansu Alabalık
Restoran Görüntüleri
Cansu Alabalık
Yorumlar
Cansu Alabalık
Cansu Alabalık
Cansu'dan Haberler
  Tüm Haberler
Cansu Alabalık
Yorumlar
Cansu Alabalık Müzakere tarzınınz saygı sınırlarını aşacak gibi görünüyor..
Cansu Alabalık EVLİLİK
Cansu Alabalık bence harika
Cansu Alabalık ÖNERİ
  Yorum Yaz
Restoran
RestoranMaşukiye Cansu tesisleri 4 mevsim hizmet konseptine uygun olarak inşa edilmiş ve her türlü iklim ve hava koşullarında standarthizmeti sunabilen bir yönetim anlayışı ve alt yapıya sahiptir. Ana hizmet binasında 2 salon bulunan tesisin zemin katı ile üst kat içeriden merdivenle birbiryle irtibatlıdır. Zemin kat mimari bakımdan rum mimari tekniği ile inşa edilmiş olup , duvar , kapı ve pencere kemerleri doğal kesme taşlar kullanılarak oluşturulmuş ve bu sayede otantik bir hava kazanmıştır. Şöminenin de bulunduğu zemin kattan aynı zamanda binayı çevreleyen verandalara açılan kapıları sayesinde bahçe ile aynı kod seviyesinde olması bakımından çocuklu aileler için ideal konumdadır. Restoran mutfağının da bulunduğu zemin katta yönetim odası ve ebeveyn odası da bulunmakta.

600 kişi kapasiteli dubleks salonumuzu, konuklarımızın hem göz zevkini tatmin etmek, hem de azami rahat edebilecekleri şekilde, alt katının iç ve dışını değişik taşlar kullanarak dekore ettik, üst kat, tamamen ahşap. Taş ve ahşabın bu tarz iç içe uygulanması salonumuzda farklı fakat güzel bir sentez oluşturdu. Mimari olarak bölgede bu tarz yapı uygulayan ilkler arasında olmak, bizim için ayrıca övünç kaynağı .

60 kişilik ikinci salonumuz tamamen ahşap olup, salonumuz Karadeniz mimarisini uyguladık ve aynı tarzda dekore ettik bu salonda genelde küçük gruplar ağırlıyoruz, özel günler, doğum günleri, kokteyl, iş toplantısı, vs gibi aktivasyonları bu salonda tertipliyoruz. Bu salonumuzun ısıtılmasında mimari yapıya uygun olsun diye sadece kuzine soba kullanıyoruz.
Cansu Alabalık
Cansu Hakkında
Cansu Alabalık
Fotoğraflar
Restoran
Menü
Mutfak
Restoran Görüntüleri
Konaklama
Standart Oda
Suit Oda
Bungalov Evleri
Aktiviteler
Deniz Bisikleti
Çiftlik
Alabalık Çiftliği
Çiftlik Fotoğrafları
Fiyatlandırma
Yorumlar
Organizasyon
Düğün & Sünnet
Firma Piknikleri
Referanslarımız
Ulaşım
İletişim Bilgileri
Ulaşım Krokisi
Nasıl Gidilir
Maşukiye Tanıtım
Tarihi
Coğrafi Konumu
Alabalık Mucizesi
Anasayfa   Site Haritası   Kullanım Şartları Cansu Alabalık Web Tasarım Marjin.Net
Kopyalanamaz. Her hakkı saklıdır. 2011 ©