Fiyatlandırma
Cansu Alabalık
Fotoğraflar
Cansu Alabalık
Yorumlar
Cansu Alabalık
Cansu Alabalık
Cansu'dan Haberler
  Tüm Haberler
Cansu Alabalık
Yorumlar
Cansu Alabalık evlilik şartı
Cansu Alabalık Otel hakkında
Cansu Alabalık TAKTİR EDİYORUM
Cansu Alabalık ????
  Yorum Yaz
Alabalık Çiftliği
Alabalık ÇiftliğiAlabalık Üretimi, Maşukiye de olduğu gibi, Sapanca gölünü çevreleyen diğer kasabalarda da oldukça revaçtadır.

Biz Cansu tesisleri olarak 1998 yılında, Alabalık üretmeye başladık. Alabalık üretmek oldukça zor ve teknik donanım gerektiren bir branş olduğu için, başlarda kapasitemizi oldukça düşük tutuk, işi öğrenebilmek ve hata yapmamak adına. 2000 yılında bu konuda gerekli büyümeyi yaparak, 3 ton / yıl olan kapasitemizi 10 ton / yıl ' a çıkardık.

Ürettiğimiz balığı, gerek tesissimizde bulunan restoranda, gerek toptan, gerekse perakende olarak isteyenlere sunuyor
Alabalık, besleyici özelliği yanında, besin değeri çok yüksek bir gıdadır. Özellikle Omega 3 ve B12 vitaminleri bakımından, beklide ilk sıradadır.

ALABALIK MUCİZESİ
Alabalık, besleyici özelliği yanında, besin değeri çok yüksek bir gıdadır. Özellikle Omega 3 ve B12 vitaminleri bakımından, beklide ilk sıradadır. Bunun Yanı Sıra;
Her ne kadar, bilimsel bir dayanağı olmadığı bilim çevrelerince söylense de, Alabalık yavrusunun canlı olarak yutulması, başta sindirim sistemi hastalıkları olmak üzere, tansiyon, kolesterol, prostat ve beklide en önemlisi Kanser ' e karşı müthiş koruma sağlıyor.

Bizim Kişisel gözlemlerimiz de bunu destekliyor zira ürettiğimiz yavru alabalıklara aşırı rağbet var. Özellikle de kanser'li hastalar, kimyasal tedavi in yanında destekleyici olarak (Her ne kadar doktorlar bu işe çok kızsallarda bizden yavru alabalık talep ediyorlar.

İçlerinde, bazı vakalar var ki; mesela, çok bildik bir hastanede kimyasal tedavi görmüş, bildik bir sima Lisim veremeyeceğim) adacağız Kanser tedavisi pek iç acıcı değilmiş tam umudu yitireceği sırada Basında bu alabalık konusu nu duymuş ve araştırmıştır.

Maşukiye Marmara'nın Alabalık deposudur. Bunu bildiği için de, doğruca atlayıp bize geldi. Başlarda bizde inanmamıştık doğrusu, hatta canlı canlı alabalıkları yutarken midemizde az bulanmadı fakat bi ay boyunca iki gün geldi ve şimdi eskisinden çok daha güçlü, dinç ve dirençli hatta doktoru kendisine ne kullandın da bu düzelme oldu şeklinde baskılar yapmış ama açılamamış.

Biz buna ve bunun gibi pek çok insanın olduğuna inanıyoruz. Ayrıca: neden olmasın? Balık zaten şifa en azından yapma ilaçlar gibi zararı olmaz. Sizde deneyin (mideniz kaldırabilirse…)
Cansu Alabalık
Cansu Hakkında
Cansu Alabalık
Fotoğraflar
Restoran
Menü
Mutfak
Restoran Görüntüleri
Konaklama
Standart Oda
Suit Oda
Bungalov Evleri
Aktiviteler
Deniz Bisikleti
Çiftlik
Alabalık Çiftliği
Çiftlik Fotoğrafları
Fiyatlandırma
Yorumlar
Organizasyon
Düğün & Sünnet
Firma Piknikleri
Referanslarımız
Ulaşım
İletişim Bilgileri
Ulaşım Krokisi
Nasıl Gidilir
Maşukiye Tanıtım
Tarihi
Coğrafi Konumu
Alabalık Mucizesi
Anasayfa   Site Haritası   Kullanım Şartları Cansu Alabalık Web Tasarım Marjin.Net
Kopyalanamaz. Her hakkı saklıdır. 2011 ©